O nas

Szkoła Języków Obcych The Best to szkoła językowa z 10-letnia tradycją w nauczaniu języków obcych. Nasi lektorzy to nie tylko nauczyciele wykonujący swoje obowiązki zawodowe. To przede wszystkim pasjonaci, dla których priorytetem jest ciągle doskonalenie swoich umiejętności nauczycielskich. Czujemy uczniów oraz ich potrzeby i trudności i z zaangażowaniem prowadzimy nasze zajęcia.  Staramy się, aby miały one wysoką jakość nauczania, dbając o różnorodne techniki nauczania, dążąc do maksymalizacji produktywności uczniów podczas zajęć. Dbamy o to, aby uczniowie przełamywali bariery mówienia w obcym języku proponując im między innymi zajęcia z anglojęzycznymi nauczycielami (native speakerami).

Uczymy, ale także wymagamy - systematycznie nadzorujemy postępy w nauce naszych kursantów. Nasi lektorzy czuwają nad tym, aby  zagadnienia, które sprawiają najwięcej trudności zostały przez uczniów dobrze opanowane. Dbamy o przyjazną, miłą atmosferę podczas zajęć tak aby każdy uczeń, bardziej lub mniej śmiały czuł się na nich komfortowo. Pracujemy także nad rozwojem umiejętności interpersonalnych kursantów, starając się pokonywać ich wszelkie bariery osobowościowe oraz wszelkie trudności.

Codziennie doświadczamy tego, iz znajomość języka obcego daje wiele możliwości zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jako szkoła staramy się ukierunkować naszych kursantów, aby zdobyte przez lata nauki umiejętności językowe potwierdzali uznawalnymi na całym świecie zewnętrznymi egzaminami. Prowadzimy kursy przygotowujące zarówno do egzaminów Cambridge jak i Goethe-Zertifikat. W czasie naszej 10 letniej działalności nasi kursanci uzyskali 12 certyfikatów FCE lub IELTS z bardzo dobrymi wynikami. Niektórzy z nich rozpoczęli studia w Wielkiej Brytanii lub Niemczech.

Szkoła Języków Obcych The Best to nie tylko szkoła oferująca kursy językowe. To także organizator obozów językowych oraz letnich i zimowych półkolonii językowych. Staramy się, aby oferowane przez nas formy wypoczynku połączone z kursami językowymi dla dzieci i młodzieży były wzbogacone w liczne atrakcje i wycieczki. Nasze obozy językowe oferujemy z native speakerami, co sprzyja powstawaniu obcojęzycznej atmosfery.
Każdego, kto pragnie nauczyć się płynnie posługiwać językiem obcym zachęcamy do skorzystania z usług naszej szkoły. Dokonamy wszelkich starań, aby odnieśli Państwo sukces realizując swoje założenia. 

Kornel Naruszewicz

właściciel szkoły oraz lektor 

Kornel Naruszewicz

właściciel szkoły
lektor j. angielskiego
lektor j. niemieckiego
lektor j. polskiego jako obcego

 

Valentina Farrarese

lektorka j. włoskiego
lektorka j. angielskiego

Jedną z najważniejszych rzeczy, których nauczyłam się, odkąd zaczęłam uczyć, jest to, że dobry pedagog nie jest „supergwiazdą”, ale osobą, która pomaga uczniom znaleźć własny sposób, aby zabłysnąć!

Nauczycielka z pasją, szczęśliwa w miejscu, w którym obecnie mieszka, wieczna miłośniczka pizzy :)

 

 

 

 

Marta Pilecka-Wichrowska

lektorka j. angielskiego

lektorka j. niemieckiego

Cześć mam na imię Marta i chciałabym Was serdecznie zaprosić do szkoły The Best.

Dlaczego? Ponieważ nauka języków to przede wszystkim narzędzie do poznania samego siebie, świata, a także nowy sposób myślenia. Moim zdaniem nauczanie języków powinno być przyjemne, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie się ich lepiej nauczyć.

Dlatego na moich zajęciach pozytywna atmosfera jest niezwykle ważna. Jestem nauczycielką języka angielskiego i sama jednocześnie nadal uczę się nowych języków. 

 

 

 

 

Magdalena Bukato

lektorka j. angielskiego

Cześć, witam wszystkich serdecznie! Mam na imie Magda i jestem pozytywnie zakreconym  włuczykijem, który od ponad trzech lat naucza języka angielskiego w różnych zakątkach świata, poznajac nowe kultury, smaki oraz fascynujacych ludzi. Czym jest dla mnie nauczanie? Hmmm, myslę, że najlepiej tę myśl odda powiedzenie w języku angielskim: ''A teacher presents the past, reveals the present and creates the future'' co można przetłumaczyć jako: ''Nauczyciel przedstawia przeszłość, odsłania teraźniejszość i kreuje przyszłość''. Mam nadzieje, że nasze wspólne spotkania językowe pozwolą nam razem odkrywać i tworzyć fascynującą przyszłość!

 

 

 

Maria Porozova

lektorka j. angielskiego

lektorka j. rosyjskiego

Halo, witam w szkole The Best. Mam na imię Maria i mam zamiar być Waszą nauczycielką i mentorką na tej ekscytującej ścieżce jaką jest nauka języka angielskiego. Uczę dzieci i dorosłych w przygotowaniach do istotnych egzaminów rozwijając przy tym pozytywne nastawienie do nauczania. Mam trzy pasje w życiu: angielski, nauczanie i muzyka! Moje motto brzmi: „uczenie jest dzieleniem się” i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami moją wiedzą po to, abyście osiągnęli swoje cele językowe. Powodzenia i do zobaczenia na zajęciach! 

 

 

 

 

David Brazier-Mulligan

lektor j. angielskiego

Cześć! Mam na imię Dave i jestem nauczycielem z Anglii. Jestem zagorzałym podróżnikiem, zapalonym muzykiem niewiele mówiącym po rosyjsku. Nie mogę się doczekać by Was poznać i wesprzeć w podróży jakim jest nauka języka angielskiego. Wierzę, że nauka języka przyczynia się do indywidualnego rozwoju człowieka, otwiera nieznane drzwi do nowych  możliwości. Mam nadzieję, że na zajęciach skoncentrowanych na kontekstualizacji materiału językowego, zapewniając angażujące i celowe środowisko do nauki, pomogę Wam znaleźć klucz do otwarcia tych drzwi.

 

 

 

Elektra Karanikas

lektorka j. niemieckiego

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę ze Szkołą Językową „THE BEST”?
Bo stawia na PROFESJONALIZM. Bo promuje NOWOCZESNE metody nauczania. Bo trzyma POZIOM.
Jestem nauczycielką języka niemieckiego z  wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. 
Dla mnie idealna lekcja powinna łączyć różne elementy, ale przede wszystkim kształcić skuteczną komunikację.
Prywatnie - mam słabość do Grecji, interesuję się żeglarstwem.

 

 

Herman Meintjies

lektor j. angielskiego

Witam wszystkich, nazywam się Herman i pochodzę z RPA. W przeszłości uczyłem angielskiego w przedszkolu Montessori oraz w Centrum Szkolenia Językowego w Chinach. Moja filozofia nauczania polega na tym, że uczniowie muszą mieć odwagę popełniania błędów, ponieważ proces uczenia się może odbywać się tylko poprzez praktykowanie błędów. Dlatego chcę stworzyć bezpieczne środowisko, w którym moi uczniowie będą mogli ćwiczyć swoje niedociągnięcia. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w klasie.

 

 

 

   

 

Script logo