Oferta zimowego obozu dla anty-narciarzy

 

 

WINTER CAMP 2024 ZE SZKOŁĄ THE BEST!

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież już od 9 roku życia na niezapomnianą zimową przygodę z naszym super teamem THE BEST. 

 

Spędźmy razem pięć atrakcyjnych dni rozwijając nasze umiejętności komunikowania się po angielsku, a przy tym dobrze bawmy się na stokach narciarskich, na basenie, w jacuzzi, saunach, lodowisku, na kręglach, a także podróżując pociągiem. Dostępna też opcja programowa dla anty-narciarzy! 🙂

 

Jako organizator dokonamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci pozytywnie i na długo zapamiętały zimowe ferie z naszą szkołą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej. 

 

TERMIN OBOZU

 

14.02.2024 - 18.02.2024 r. (5 dni)

 

MIEJSCE OBOZU

 

Zagórze Śląskie – ta niewielka miejscowość znajduje  się w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w gminie Walim, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich w Dolinie Bystrzycy nad  jeziorem Bystrzyckim.

Zagórze Śląskie, to miejscowość z wielkim potencjałem i historią. Największą atrakcją okolicy jest Zamek Grodno, położony w Górach Czarnych, który został wzniesiony przez księcia świdnicko-jaworskiego, Bolka I. Zamek ten był kiedyś największym zamkiem na Śląsku, a jego malownicze położenie na górze i w pobliżu jeziora zachwyca turystów.

 

 

Widok na hotel Maria Antonina

 

WIEK UCZESTNIKÓW

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w trzech grupach o różnym poziomie zaawansowania.

 

 

ZAKWATEROWANIE

 

Hotel Maria Antonina w Zagórzu Śląskim 

Maria Antonina to nowoczesny hotel nad brzegiem jeziora Bystrzycko i sam w sobie stanowi atrakcję turystyczną. Klimatyczne pokoje hotelowe o wysokim standardzie wykończenia usytuowane są wzdłuż promenady z przepięknym centralnym widokiem na Jezioro Bystrzyckie. Budynek hotelu ma nowoczesną formę, ale inspirowany jest architekturą regionalną. W cenie pobytu w hotelu obozowicze skorzystają także z:

 • jacuzzi

 • sauny

 • groty solnej

 • kręgielni

 • a od stycznia 2024 dostępny ma być także basen.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w ręczniki i odrębne łazienki w bardzo wysokim standardzie wykończenia. 

 

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie

 • śniadania

 • obiad

 • kolacja 

Posiłki wydawane w bufecie szwedzkim (śniadania + kolacje), obiady podawane do stolika.

     

Widok na hotel Maria Antonina

 

DOJAZD

 

Zapewniamy dojazd pociągiem PKP ze stacji kolejowych w:

 • Szczecinie

 • Kostrzynie nad Odrą

 • Rzepinie

 • Zielonej Górze

 • Nowej Soli

 • Głogowie

 • Wrocławiu

 • lub we własnym zakresie z innych lokalizacji.

Dojazd z PKP do i z  Hotelu Maria Antonina zostanie zorganizowany autokarem lub busem.

 

PROGRAM JĘZYKOWY

 

 • Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech grupach na zróżnicowanych poziomach zaawansowania językowego.

 • Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

 • W ramach obozu zaplanowano 12 sześćdziesięcio minutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego nie licząc konwersacji w trakcie podróży i pobytu - to podobnie jak w ciągu dwumiesięcznego kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie pobytu na feriach czy wakacjach.

 • Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w krótkiej, indywidualnej sesji konwersacyjnej z naszymi zagranicznymi lektorami, a także konwersacjach w trakcie podróży.

 • Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim poprzez gry i zabawy językowe.

 • Pozostała codzienna komunikacja w czasie wolnym odbywać się będzie z sympatycznymi polskimi i zagranicznymi lektorami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

 • Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech lub czterech różnych grup obozowych odbędzie się na postawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.

 • Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

 

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

 

Atrakcyjna nauka języka angielskiego pod okiem polskich i zagranicznych  lektorów oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  

 

Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

 

WYCIECZKA DO ZAMKU GRODNO

 

Zamek Grodno położony jest w Zagórzu Śląskim na Górze Choina na wysokości 450 m n.p.m. Zamek Grodno to ponad 700 lat historii. Początki średniowiecznej warowni w tym miejscu sięgają czasów Piastów Śląskich. Pod koniec XVI w. zamek został przebudowany na renesansową rezydencję.

Dziś Zamek Grodno jest jedną z najważniejszych i najlepiej zachowanych warowni na terenie Dolnego Śląska z niektórymi ocalałymi renesansowymi pomieszczeniami,

a widok rozciągający się z zamkowej wieży należy do jednych z najpiękniejszych w okolicy.

 

 

Zamek Grodno to nie tylko zwiedzanie ruin średniowiecznej warowni. Są tam również dodatkowe atrakcje takie jak Centrum Bio-edukacji Multimedialnej czyli świat nauki zaprezentowany w formie zabawnych i pouczających atrakcji dla każdej grupy wiekowej oraz Akwarium – CORT.

 

JAZDA NA SANKACH

 

Bez wątpienia największa zabawa na sankach czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych, w górach. Piękne widoki, trasy dostosowane do oczekiwać i wieku najmłodszych, doskonałe warunki.

Sanki w górach to świetny pomysł na aktywność dla dziecka podczas weekendowego wypadu, czy ferii zimowych. Sanki gwarantują całą moc wrażeń, związanych z zimowym wypoczynkiem. Nasi nauczyciele zadbają o to, aby dzieci bawiły się szczęśliwie i bezpiecznie.


 


 

                  Do wyboru: Shopping we Wrocławiu/Lodowisko/Aquapark:

 

   SHOPPING WE WROCŁAWIU

 

Mało co może konkurować z shoppingiem wśród młodzieży, więc po dniach  pełnych wrażeń. Czas przesiadki spędzimy w nowoczesnym centrum handlowym Wroclavia, które znajduje się w samym sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Wrocław Główny i jest zintegrowane ze znajdującym się na poziomie dwóch galerii, głównym dworcem autobusowym. Tam można poczuć urok wielkiego miasta!


 

FUN NA LODOWISKU 

Zima to typowy czas na sporty, które latem za bardzo się nie uprawia. Jazda na łyżwach to super fun, a przy okazji ćwiczymy naszą koordynację ruchową. Zapewnimy pomoc w przymierzaniu i doborze butów i oczywiście opiekę w czasie jazdy. 

Zimowisko z The Best w 2023


 

FUN W AQUAPARKU

Odrobina sportu, relaksu i dobrej zabawy w aquaparku jest  doskonałą rozrywką! Atrakcje basenowe to najbardziej pożądane elementy w parkach wodnych, ponieważ wywołują dużo radości, zachęcają do zabawy i współpracy zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

      


DODATKOWY SUPER FUN Z ANGIELSKIM

 

 • Konwersatoria z native speakerami na ciekawe dla młodzieży tematy.

 • Warsztaty team buildingu. 

 • Kreatywne gry i zabawy konkurencyjne.

 • Wciągające, strategiczne gry planszowe w języku angielskim. A to WSZYSTKO z naszymi wspaniałymi lektorami🙂


 

CENA OBOZU: 1850 zł (brak dodatkowych opłat)

Możliwość płatności w ratach:

650 zł do 30.12.2023r.

650 zł do 15.01.2024r.

550 zł do 10.02.2024r.

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka angielskiego pod nadzorem zagranicznych nauczycieli 

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki dziennie),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Zagórza Śląskiego oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

CENA NIE OBEJMUJE: 

·  opcji: zakupów/AquaPark 2h we Wrocławiu (50 PLN) / lodowisko 1,5h we Wrocławiu w drodze powrotnej.

 

UWAGA!

1.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany punktów programu w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych. 

2.    Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu w przypadku innych - nieprzewidzianych, niesprzyjających okoliczności.

3.    Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób lub w przypadku wprowadzenia przez władze Polski ograniczeń epidemiologicznych uniemożliwiających zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W tym przypadku wszystkie wpłacone zaliczki na poczet obozu zostaną zwrócone.

Z NAMI PAŃSTWO NIC NIE RYZYKUJĄ!

 

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

Zapisy: biuro@szkolathebest.pl lub pod numerem telefonu: 0048/ 698 364 523

 

 

 

Script logo