2024 Zagórze Śląskie - letni obóz językowy

 

 

 

GÓRSKI FUN z ANGIELSKIM

OBÓZ JĘZYKOWY W ZAGÓRZU ŚLĄSKIM

 

 

Baw się i zwiedzaj, ucz się języka angielskiego z super teamem THE BEST. Zanurz się w angielskim, aby móc swobodnie komunikować się w codziennych sytuacjach. Podczas obozu językowego zapewniamy wiele okazji do konwersacji, a także pokażemy to co w okolicy najciekawsze. Z nami przekonacie się, że nauka języka angielskiego może być zabawna i prosta!

MIEJSCE OBOZU

Zagórze Śląskie – to niewielka miejscowość z wielkim potencjałem i historią znajdująca  się w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w gminie Walim, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich w Dolinie Bystrzycy nad  jeziorem Bystrzyckim.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w 3-4 grupach o różnym poziomie zaawansowania.

 

TERMIN OBOZU

05.08.2024 - 14.08.2024 r. (10 dni)

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel Maria Antonina - uczestnicy obozu będą zakwaterowani w całorocznych klimatyzowanych, sześcioosobowych, piętrowych domkach murowanych o wysokim standardzie wykończenia. Każdy z nich składa się z dwóch pokoi i salonu z osobnymi łazienkami. Do każdego domku przynależy też taras na parterze. W cenie pobytu w hotelu do dyspozycji obozowiczów są:

 • jacuzzi

 • sauny

 • grota solna

 • kręgielnia

Zapewniamy pełne wyżywienie: trzy posiłki dziennie oraz deser

 • śniadania

 • obiad + deser

 • kolacja 

Posiłki wydawane są w bufecie szwedzkim (śniadania + kolacje), obiady podawane są do stolika.

 

DOJAZD

Zapewniamy dojazd autokarem z Kostrzyna nad Odrą, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Nowej Soli, Polkowic, Lubina, Legnicy.

              

PROGRAM JĘZYKOWY

 • Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech lub czterech grupach na zróżnicowanych poziomach zaawansowania językowego.

 • Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

 • W ramach obozu zaplanowano 30 sześćdziesięcio minutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego - to podobnie jak w ciągu całego semestru kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w rzeczywistości uczniów w Polsce tylko na obozie językowym w czasie wakacji. 

 • Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w krótkiej, indywidualnej sesji konwersacyjnej z naszymi lektorami, a także konwersacjach w trakcie podróży.

 • Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności mówienia w języku angielskim poprzez aktywności językowe szczególnie ukierunkowane na rozwijanie pewności siebie i płynności w komunikowaniu się w j. angielskim.

 • Pozostała codzienna komunikacja odbywać się będzie z sympatycznymi lektorami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

 • Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech lub czterech różnych grup obozowych odbędzie się na podstawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.

 • Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

Poznaj naszych lektorów i wychowawców podczas obozu

Kornel Naruszewicz

właściciel szkoły The Best
dyrektor obozu

Mirella Chabasińska

z Polski
nauczycielka j. angielskiego

Iclal Simsek

z Turcji
lektorka j. angielskiego

Leonel Sosa

z Salwadoru
lektor j. angielskiego i hiszpańskiego

Marika Tarantino

z Włoch
lektorka j. angielskiego i włoskiego

 

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

Atrakcyjna nauka języka angielskiego oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

  

 

 

POBYT W IQLANDII W LIBERCU

IQLANDA to nowoczesne centrum nauki i rozrywki w Libercu.

Przeniesiemy się w świat oszałamiających eksperymentów i inteligentnej zabawy!  Spotkamy tu mówiącego robota-humanoida, weźmiemy udział w prawdziwym treningu kosmonautycznym, spróbujemy symulacji huraganu lub trzęsienia ziemi, wyruszymy do wnętrza planety oraz obejrzymy mnóstwo innych interaktywnych eksponatów z astronomii, nanotechnologii, fizyki, chemii i techniki. W iQLANDII po prostu znajdziecie odpowiedzi na wiele swoich pytań.

  

 

CAŁODNIOWY POBYT W AQUAPARKU BABYLON W CZESKIM LIBERCU

CENTRUM BABYLON to jeden z największych ośrodków rekreacyjno-rozrywkowych w Czechach z ekscytującymi zjeżdzalniami takimi jak:

 • Little Dragon, Anaconda, Galaxie

 • unikalna zjeżdżalnia dla odważnych typu space-bowl Tornado 

 • rwąca rzeka

 • jacuzzi w jaskiniach

 • wodotryski i gejzery oraz masaże wodne

 • strefa relaksacyjna, bary z przekąskami

 • pokaz laserowy - Laser Show w rytmie dynamicznej muzyki wzbogacony o efekty z użyciem dymu oraz animacje.

 

 

ZWIEDZANIE ZAMKU KSIĄŻ W WAŁBRZYCHU

Trzeci pod względem wielkości zamek w Polsce jest wyjątkowy w skali całej Europy. Zamek otoczony jest dużym parkiem i lasem.

W przeszłości był miejscem spotkań koronowanych głów. To w Zamku Książ  historia arystokratycznego rodu von Hochberg przeplata się z tajemnicami II Wojny Światowej. Pod zamkiem w czasie II Wojny Światowej Hitler wybudował cały system bunkrów i sztolni, których cel do tej pory jest tajemnicą.

Na naszych obozowiczów czeka ciekawy program zwiedzania oparty na przygotowanych  zabawach i zadaniach odpowiednich dla każdej grupy wiekowej.

 

WYCIECZKA GÓRSKA - ZDOBYWAMY WIELKĄ SOWĘ

Wielka Sowa to najwyższy szczyt Gór Sowich, który wznosi się na wysokość 1015 m.n.p.m.  Zaliczany jest on do Korony Gór Polskich. Góry Sowie uznawane są za najbardziej tajemnicze pasmo górskie w Polsce.  Na jej szczycie znajduje się murowana wieża widokowa, która powstała na początku XX wieku.

 

REJS STATKIEM PO JEZIORZE BYSTRZYCKIM

Jezioro Bystrzyckie, położone w malowniczej dolinie pomiędzy Górami Sowimi i Pogórzem Wałbrzyskim, jest jednym z najpiękniejszych jezior w Sudetach. Zbiornik ten ma długość ponad 3 km, a wąska i kręta dolina rzeki tworzy urozmaiconą linię brzegu zalewu wzbogaconego zatokami. Na naszych obozowiczów czeka rejs statkiem podczas którego będą mieli okazję  podziwiać malownicze widoki z niecodziennej perspektywy.

 

SPACER PO STARYM MIEŚCIE W WAŁBRZYCHU

Po wizycie na zamku przejdziemy się po Wałbrzyskim rynku, który otaczają odrestaurowane barokowe oraz klasycystyczne kamienice pochodzące z XVIII i XIX wieku. Będzie to świetna okazja aby spróbować lokalnych przysmaków czy zjeść lody.

 

SHOPPING W GALERII VICTORIA W WAŁBRZYCHU

Mało co może konkurować z shoppingiem wśród młodzieży, więc po dniach  pełnych wrażeń czeka na nich fun w jednym z największych centrów handlowych w Wałbrzychu.

 

WYZWANIA W PARKU LINOWYM W JEDLINIE ZDRÓJ

Przeżyjemy wspaniałą przygodę i bezpiecznie pod okiem instruktorów wspinajmy się i pokonajmy różnego rodzaju przeszkody. Na naszych obozowiczów czekają trasy o różnym stopniu trudności. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród  atrakcji na trasach można wyróżnić m.in zjazd tyrolski, przjazd na sankach, skok tarzana, linoskoczek czy szczudła a do tego dreszczyk emocji podczas zjazdu torem saneczkowym. 

 

AKADEMIA DRIFTINGU - CRAZY CARTS

CRAZY CARTS - to niepozorne, elektryczne gokarty stworzone do driftowania, imitujące jazdę w poślizgu. Spróbujemy własnych sił w driftingu na specjalnie przygotowanym torze! Jak się okazuje nie jest to takie łatwe jak wygląda! Pociągniemy dźwignię i zmienimy gokarty w szaloną maszynę do driftu. Nauczymy się używać „hamulca ręcznego”, wpadniemy w poślizg i pokonamy zakręt bokiem. Dawka super emocji gwarantowana!

  

 

A PONADTO W PROGRAMIE PRZEWIDZIANO (dla chętnych):

 • NOCNE ZDOBYWANIE ZAMKU GRODNO - nocny spacer do zamku i z powrotem

 • TURNIEJ GRY W KRĘGLE

 • RELAKS W JACUZZI, SAUNACH I GROCIE SOLNEJ 

 • ODROBINA SPORTU NA HOTELOWEJ SIŁOWNI 

 • SPŁYW KAJAKOWY PO JEZIORZE BYSTRZYCKIM

 • JAZDA ROWERAMI WODNYMI PO JEZIORZE BYSTRZYCKI

 • KĄPIEL W JEZIORZE BYSTRZYCKIM

 

CENA OBOZU: 3490 zł

Możliwość płatności w ratach:

698 zł do 31.03.2024r.

698 zł do 30.04.2024r.

698 zł do 30.05.2024r.

698 zł do 30.06.2024r.

698 zł do 15.07.2024r.

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka angielskiego  

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki dziennie + deser),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Zagórza Śląskiego

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

Uwaga:

 • zamiast obiadu całodziennej wycieczki do Liberca zapewniony będzie prowiant przygotowany przez obsługę hotelu

   CENA NIE OBEJMUJE:

 • posiłków podczas podróży do Zagórza Śląskiego i z powrotem

 

UWAGA!

1.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany punktów programu w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych. 

2.    Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu w przypadku innych - nieprzewidzianych, niesprzyjających okoliczności.

3.    Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób (Ostateczny termin potwierdzenia realizacji obozu to 30.05.2024) lub w przypadku wprowadzenia przez władze Polski ograniczeń epidemiologicznych uniemożliwiających zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W tym przypadku wszystkie wpłacone zaliczki na poczet obozu zostaną zwrócone.

 

Z NAMI PAŃSTWO NIC NIE RYZYKUJĄ!

 Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

 

Zapisy: biuro@szkolathebest.pl lub pod numerem telefonu: 698 364 523

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

 

 

 

 
Script logo