2016 Wakacyjne półkolonie - dzieci w wieku 9-13 lat

WAKACYJNE PÓŁKOLONIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy dzieci w wieku od 9-13 roku życia do wzięcia udziału w pięciodniowych półkoloniach językowych pod dużym namiotem na terenie Szkoły Języków Obcych The Best.

Oferujemy warsztaty na świeżym powietrzu, a jednocześnie niezapomnianą przygodę z językiem angielskim. Gry i zabawy rozwiną wyobraźnię oraz kreatywność Państwa pociech, a przy tym wzbogacą ich słownictwo.

Ideą organizowanych przez naszą szkołę półkolonii językowych jest przeniesienie naszych uczestników w anglojęzyczny świat, w którym atmosfera będzie sprzyjać swobodnej komunikacji.

W ramach półkolonii odbędą się następujące zajęcia:

1) Warsztaty teatralne/filmowe

Dzieci oglądają bajki brytyjskie, pracują z prawdziwym scenariuszem, tworzą i odgrywają skecze, a także stają się anglojęzycznymi aktorami.

2) Warsztaty muzyczne

Dzieci przemieniają się w gwiazdy muzyczne. Pracują z zagranicznymi piosenkami, tworzą własne teksty, słuchają brytyjskich wykonawców, a przy tym bawią się muzyką angielską.

3) Warsztaty plastyczne

Dzieci wcielają się w rolę artysty. Tworzą coś wyjątkowego nie tylko z kartek papieru. Stosują różnorodną technikę i świetnie rozwijają swoje talenty.

4) Warsztaty sportowe

Dzieci stają się sportowcami, bo przecież sport to zdrowie. Grają i bawią się wspólnie, a także rywalizują ze sobą.  A to wszystko dla ich zdrowia i świetnej formy. Ponadto rozwijają swoją kreatywność wymyślając nowe gry i zabawy sportowe.

6) Warsztaty chemiczne

Dzieci przeobrażają się w małych chemików. Eksperymentują i robią własne doświadczenia.

Podczas półkolonii zaplanowano liczne konkursy z nagrodami!!

• wyżywienie:

drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)

• warsztaty:

5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30

• świetlicę:

możliwość pozostawania dzieci pod opieką

od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy naszych półkolonii:

• I Turnus 04.07 - 08.07.2016r.
  • II Turnus 22.08 - 26.08.2016r.

nasza atrakcyjna cena z wyżywieniem:

322 zł / 5 dni

Rabat 8 % dla drugiego dziecka w rodzinie (294 zł)

Przykładowy program dnia:

7.30 -  9.30 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących

swoje dzieci

9.30 - 11.00 warsztaty plastyczne/teatralne

11.00 - 11.10 przerwa śniadaniowa

11.10 - 12.10 warsztaty muzyczne (konkursy)

12.10 - 12.40 warsztaty chemiczne

12.40 - 13.10 przerwa obiadowa

13.10 - 14.30 zajęcia sportowe (konkursy)

14.30 - 16.15 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci

Uwaga! Minimalna liczba uczestników: 6 osób.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!