2018 Zimowe półkolonie

Zimowe półkolonie ze Szkołą Języków Obcych The Best

ATRAKCYJNY WYPOCZYNEK TWOJEGO DZIECKA BLISKO DOMU

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia do wzięcia udziału w pięciodniowej zimowej zabawie w Szkole Języków Obcych The Best

Dlaczego warto wziąć udział w półkoloniach organizowanych przez Szkołę THE BEST?

• Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 7.30 rano do 16.15.
  • Zagwarantujemy Twojemu dziecku rozwój poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani przez chwilę
  • Twoje dziecko weźmie udział w Innowacyjnych zajęciach lubianych przez dzieci (warsztaty eksperymentalne, plastyczne, muzyczne, sportowe)
  • Poprzez gry i zabawy z wykorzystaniem elementów języka angielskiego i niemieckiego wzbudzimy u dzieci pasję do nauki języków obcych, a także zadbamy o to, żeby dzieci poznały nowe słowa i zwroty w języku angielskim i niemieckim
  • Zapewnimy naukę przez zabawę w gronie rówieśników, zamiast komputera i telewizji

W ramach półkolonii odbędą się następujące zajęcia:

1) Warsztaty plastyczne

Podczas zajęć plastycznych dzieci stosując różnorodną technikę rozwiną nie tylko swoją wyobraźnię, ale także zdolności manualne,

Odkryjemy dziecięce talenty oraz sprawimy, że wykonywanie plastycznych prac stanie się dla naszych pociech przyjemną aktywnością spędzania wolnego czasu,

2) Zabawy i gry planszowe

Wspólna zespołowa zabawa, a przy niej mnóstwo śmiechu. Nie zabraknie też rywalizacji oraz nagród dla zwycięzców. Zabawy i gry planszowe to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, która sprzyja poznawaniu nowego słownictwa.

3) Warsztaty muzyczne

Nic tak nie rozluźnia naszych pociech jak rytmiczne piosenki. Podczas półkolonii zaplanowano zajęcia muzyczne, podczas których dzieci słuchając angielskich i niemieckich piosenek, nie tylko dobrze się bawią, ale także poznają nowe słówka i zwroty. A może odkryjemy wśród nich jakieś muzyczne talenty?

4) Warsztaty sportowe

Zimą też można się bawić na sportowo! Jeżeli pogoda pozwoli ulepimy ze śniegu wielkie iglo oraz bałwany, pojeździmy na sankach, a także zorganizujemy wesołą rywalizację śniegową.

Gdyby śniegu zabrakło zaplanowano zimowe spacery z poszukiwaniem skarbów, a także liczne inne zabawy na świeżym powietrzu.

5) Zajęcia Akademii Małego Naukowca

Nic tak nie cieszy dzieci jak ekscytujące eksperymenty chemiczne!

Podczas zajęć dzieci przemienią się w małych naukowców – chemików. Odziani w białe fartuszki, okulary ochronne i rękawiczki wykonują samodzielnie przeróżne eksperymenty odkrywając przy tym świat. W programie m.in. wyprodukujemy pastę do mycia zębów dla słonia, skonstruujemy wybuchające wulkany, zasadzimy chemiczne ogródki oraz wykonamy wiele innych ciekawych doświadczeń.

Podczas półkolonii zaplanowano konkursy z nagrodami!!

-        wyżywienie:

drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)

-        warsztaty:

5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30

-        świetlicę:

możliwość pozostawania dzieci pod opieką

od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy naszych półkolonii:

-        I Turnus 12.02 - 16.02.2018r.

-        II Turnus 19.02 - 23.02.2018r.

nasza atrakcyjna cena z wyżywieniem:

380zł / 5 dni

Rabat 10 % dla drugiego dziecka w rodzinie ( 342 zł)

Przykładowy program dnia:

7.30 -  9.30 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci

9.30 - 11.00 warsztaty plastyczne

11.00 - 11.10 przerwa śniadaniowa

11.10 - 12.10 warsztaty muzyczne/ chemiczne

12.10 - 12.40 zabawy i gry planszowe

12.40 - 13.10 przerwa obiadowa

13.10 - 14.30 zajęcia sportowe (konkursy)

14.30 - 16.15 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci

Uwaga! Minimalna liczba uczestników: 6 osób.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy serdecznie!