2021 - Lądek Zdrój

 

 

Już po raz piąty jako Szkoła Języków Obcych The Best organizujemy obóz językowy i wierzymy, iż pomimo pandemii będzie on również udany jak te organizowane w ubiegłych latach. (Zapraszamy do obejrzenia video podsumowujące obóz 2019 oraz obóz 2016) Zapraszamy dzieci i młodzież na spędzenie jedenastu atrakcyjnych, pełnych przygód dni w Lądku Zdroju w Ziemi Kłodzkiej. Na obozowiczów czekają tam liczne wycieczki i atrakcje, komfortowe zakwaterowanie, 30 godzin niezwykle atrakcyjnej, interaktywnej nauki języka angielskiego, pod okiem sympatycznych nauczycieli, również native speakerów oraz dużo dobrej zabawy.  Jako organizator dokonamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci pozytywnie i na długo zapamiętały wakacje z naszą szkołą.

 

Zapisy wciąż trwają! Wolne miejsca!!! 

 

📌📌📌📌📌📌📌📌

Szkoła Języków Obcych THE BEST dołączyła do programu "Polski Bon Turystyczny"

W związku z powyższym miło nam poinformować, że można u nas Bon Turystyczny wykorzystać zapisując dziecko na OBÓZ JĘZYKOWY.
Nie czekaj!
Zapisz swoje dziecko już dziś!

📌📌📌📌📌📌📌📌

 

MIEJSCE OBOZU

Lądek Zdrój w Ziemi Kłodzkiej - miasto w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Złotych, zaliczane do najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce.  Kotlina Kłodzka to niezwykle atrakcyjny rejon turystyczny w Polsce. Znajduje się tam wiele szlaków górskich o różnym stopniu trudności, liczne tajemnicze jaskinie, malownicze wodospady oraz wiele ciekawych atrakcji jakich nie znajdziemy w innych rejonach Polski.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w 3-4 grupach o różnym poziomie zaawansowania.

TERMIN OBOZU

12.07.2021 - 22.07.2021 r. (11 dni)

 

ZAKWATEROWANIE

 

Ośrodek wczasowy „Melafir” w Lądku Zdroju to komfortowy kompleks wypoczynkowy posiadający poza miejscami noclegowymi bogatą bazę wypoczynkową.

Na jego terenie do dyspozycji obozowiczów oddane zostaną:

·         sale dydaktyczne

·         boiska do siatkówki, piłki nożnej, stół do bilarda, ping-pong,

·         miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w odrębne łazienki oraz TV.

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania oraz kolacje w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowe obiady + deser lub prowiant i obiadokolacje w przypadku wypraw całodniowych)

 

 

DOJAZD

Zapewniamy dojazd autokarem z:

·         Kostrzyna nad Odrą,

·         Gorzowa Wielkopolskiego,

·         Poznania,

·         Wrocławia

 

PROGRAM JĘZYKOWY

 

·         Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech lub czterech grupach warsztatowych na zróżnicowanych poziomach.

·         Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

·         W ramach obozu zaplanowano 30 sześćdziesięciominutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego - to podobnie jak w ciągu całego semestru kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie wakacji. Ponadto zajęcia angielskiego odbywać się będą również w trakcie pozostałych punktów programu. 

·         Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w indywidualnej sesji z native speakerem.

·         Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim poprzez gry i zabawy językowe.

·         Udział w każdej atrakcji obozowej związany będzie z wykonaniem zadań językowych zwiększających zasób słownictwa.

·         Pozostała codzienna komunikacja w trakcie i poza programem odbywać się będzie z młodymi i sympatycznymi native speakerami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

·         Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech lub czterech różnych grup obozowych odbędzie się na podstawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.

- Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

Atrakcyjna nauka języka angielskiego pod okiem native speakerów oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

WYCIECZKA NA ŚNIEŻNIK

Śnieżnik to najwyższy szczyt Sudetów Wschodnich (1425 m.n.p.m) i wspaniały punkt widokowy, z którego można podziwiać Śnieżkę w Karkonoszach, Ślężę oraz całą Kotlinę Kłodzką. Zaliczany jest do Korony Gór Polski. Podczas wyprawy zatrzymamy się w „Szwajcarce” – jedynym całkowicie drewnianym schronisku w Sudetach.

 

TWIERDZA SREBRNA GÓRA

Zwiedzimy największą górską twierdzę w Europie w nietypowy sposób - w postaci GRY FORTECZNEJ. Uczestnicy obozu staną na polu bitwy i wezmą udział w rywalizacjach drużynowych.  Ich zadaniem będzie misja w terenie, w której niektórzy wcielą się w postacie historyczne. Rozgrywka będzie wymagała niebywałego sprytu, strategii, wiedzy i umiejętności.

W programie gry przewidziano:

·       zabawy zręcznościowe

·       zadania logiczne

·       zapoznanie z historią Twierdzy

·       poszukiwanie ukrytego skarbu

·       prezentacja broni czarnoprochowej;  

FOLWARK SZYFRÓW

Odkryjmy tajemnice Dolnego Śląska w grze przygodowej w Folwarku Szyfrów.

Na naszych uczestników na Folwarku czeka wiele wyzwań, łamigłówek i tajemnic do odkrycia.  Dzięki tej grze terenowej nasi uczestnicy udadzą się w niezwykłą podróż przez zakamarki dawnych epok, poznając ich bohaterów, realia życia i tajemnicze losy. Zatopią się we wciągające zdarzenia i rozwiążą zagadki, których nikt dotąd nie rozwikłał. Cofniemy się do epoki PRL, zajrzyjmy do ’45 roku, odwiedzimy Dolny Śląsk w okresie wojen Napoleońskich. Nikt nie wie, dokąd jeszcze zaprowadzi nas Stary Folwark Szyfrów...

RAFTING

Rafting to bezpieczna wyprawa pontonowa po Nysie Kłodzkiej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.  Uczestnicy obozu wyposażeni w kamizelki ochronne oraz odpowiedni sprzęt popłyną pięknymi dolinami. Spływ pontonowy dostarczy uczestnikom obozu maksimum adrenaliny oraz mnóstwo dobrej zabawy. 

 

WARSZTATY SURVIVALOWE

To będzie próba prawdziwego przetrwania! Na uczestników obozu czeka super zabawa z wieloma wyzwaniami, również w języku angielskim. Wzajemne pokonywanie trudności w warunkach terenowych, rozwijanie swoich umiejętności twórczego i kreatywnego myślenia, a także udział w grach decyzyjnych utrzymanych w konwencji detektywistycznej to tylko niektóre z atrakcji z jakimi spotkają się uczestnicy naszego obozu. Wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.

W programie przewidziano zajęcia z : 

·       poprawnego pakowania plecaka;

·       budowania schronienia;

·       rozpalania ognia;

·       uzdatniania wody;

·       skutecznego sygnalizowania swojego miejsca pobytu, na wypadek zaginięcia w terenie;

·       gier i zabaw terenowych ukierunkowanych na budowanie zespołu- zabawa „Kima”

·       konkursu na najlepszego strzelca grupy z broni pneumatycznej ( wiatrówki) do tarczy; 

ENERGYLANDIA

Całodniowa wycieczka do największego Parku Rozrywki w Polsce oferującego kilkadziesiąt atrakcji zarówno dla młodszych i starszych uczestników obozu.

Czekają na nas tam m.in. w strefie ekstremalnej różnego rodzaju kolejki górskie, wiele ekscytujących zjeżdżalni wodnych, wstęp do planetarium, kina 7D oraz wiele wiele innych atrakcji.

TREASURE HUNT

Zespołowa gra w terenie w języku angielskimi mająca na celu odkryć tajemnice Kłodzka lub Lądka Zdroju w postaci inspirujących zagadek oraz zadań. Do znalezienia czeka prawdziwy skarb!

 

 

 CENA OBOZU: 2399 zł

Możliwość płatności w ratach:

 

600 zł do 31.03.2021r.

600 zł do 30.04.2021r.

600 zł do 31.05.2021r.

599 zł do 20.06.2021r.

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka angielskiego 

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki + deser),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Lądka Zdrój oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

CENA NIE OBEJMUJE: 

·       posiłku podczas pobytu w Energylandii

 

UWAGA!

1.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany punktów programu w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych. 

2.    Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu w przypadku innych - nieprzewidzianych niesprzyjających okoliczności.

3.    Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób lub w przypadku wprowadzenia ograniczeń epidemiologicznych uniemożliwiających zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży przez władze Polski. W tym przypadku wszystkie wpłacone zaliczki na poczet obozu zostaną zwrócone.  AKTUALIZACJA: minimalna wymagana liczba osób została zgłoszona.

Z NAMI PAŃSTWO NIC NIE RYZYKUJĄ!

 

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

 

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

Zapisy prosimy kierować pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl

 

 
Script logo