2021 Wakacyjne półkolonie

Poznaj Europę ze Szkołą The Best – wakacyjne półkolonie 2021

ATRAKCYJNY WYPOCZYNEK TWOJEGO DZIECKA BLISKO DOMU

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia na pięciodniową letnią podróż językowo-kulturoznawczą po krajach europejskich poprzez udział w pasjonujących warsztatach tematycznych na terenie Szkoły Języków Obcych The Best.
Dlaczego warto wziąć udział w półkoloniach organizowanych przez Szkołę The Best?

•  Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 7.30 rano do 16.15.
  • Zagwarantujemy Twojemu dziecku rozwój poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani przez chwilę
  • Twoje dziecko weźmie udział w Innowacyjnych zajęciach lubianych przez dzieci (warsztaty eksperymentalne, plastyczne, muzyczne, kulinarne, językowe).
  • Poprzez gry i zabawy z wykorzystaniem elementów języków obcych wzbudzimy u dzieci pasję do nauki języków obcych, a także zadbamy o to, żeby dzieci poznały nowe słownictwo
  • Zapewnimy naukę przez zabawę w gronie rówieśników, zamiast komputera, komórki czy telewizji

W PROGRAMIE:
ROSYJSKI PONIEDZIAŁEK

ŚLADAMI MENDELEJEWA –niczym z prawdziwego zdarzenia naukowcy dokonamy za pomocą eksperymentów analizy składu produktów spożywczych. To będzie prawdziwa naukowa przygoda.

BYĆ JAK FIODOR ALEKSIEJEW - weźmiemy udział w inspirujących warsztatach artystycznych.

JEDZIEMY DO ROSJI – PODSTAWOWY KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO - Jak przywitać się po rosyjsku, podziękować, przeprosić oraz pożegnać to będzie cel naszych warsztatów językowych. Oczywiście wszystko w formie gier i zabaw językowych.

TANECZNYM KROKIEM DO ROSJI - śpiewałeś kiedyś rosyjskie piosenki, a może zatańczyłeś tradycyjny rosyjski taniec? Nie? To będzie super okazja spróbowania własnych sił na warsztatach z rodowitą Rosjanką Mariią.

FRANCUSKI WTOREK

FRANCUSKIE PERFUMY – zamienimy naszą szkołę w prawdziwą fabrykę perfum. Z naturalnych surowców takich jak skórka pomarańcza, goździki itp. Przygotujemy nasze własne kompozycje zapachowe, a następnie perfumy.

ŚLADAMI CLAUDE MONET – zamienimy się w prawdziwych malarzy z kierunku impresjonizmu. Odciskając paluszki lub gąbeczki w farbkach namalujemy prawdziwe arcydzieła.

JEDZIEMY DO FRANCJI – PODSTAWOWY KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO - Jak przywitać się po francusku, podziękować, przeprosić oraz pożegnać to będzie cel naszych warsztatów językowych. Oczywiście wszystko w formie gier i zabaw językowych.

PODĄŻAJĄC ZA COCO CHANEL – zaprojektujemy wizjonerskie stroje z różnych materiałów, gazet, bibuły, a następnie zaprezentujemy je na francuskim pokazie mody.

BRYTYJSKA ŚRODA

ENGLISH BREKFAST WORKSHOPS – Razem z naszym brytyjskim lektorem Dave przygotujemy tradycyjne brytyjskie śniadanie.

MUSIC WORKSHOP – brytyjscy artyści muzyczni są popularni na całym świecie. Kto z nas nie zna Beatlesów, Pink Floyd czy zespół Queen? Nauka angielskiego podczas warsztatów muzycznych to super zabawa!

WYCIECZKA DO MINI ZOO „Zagródek”- połączona z mini warsztatami językowymi.

ŚLADAMI BRYTYJSKICH ARTYSTÓW – weźmiemy udział w ciekawych warsztatach plastycznych, stworzymy z różnych materiałów największe zabytki Wielkiej Brytanii, a następnie umieścimy je na mapie Europy.

WŁOSKI CZWARTEK

ZDOBYWAMY ETNĘ – artystyczno-eksperymentalne warsztaty podczas, których najpierw przygotujemy formę wulkanu, a następnie przeprowadzimy” chemiczną” erupcję wykorzystując prawa chemiczne i odpowiednie reagenty.

MASTER CHIEF ITALIA – kto nie lubi włoskiej kuchni? Pizza, spaghetti, a może tiramisu lub panna cotta? Nasza lektorka Valentina z przyjemnością wprowadzi nas w fascynujący świat włoskich przysmaków.

CIAO ITALIANO – czekają na nas warsztaty językowe w formie gier i zabaw językowych. A wszystko po to, aby być gotowym na fascynującą wycieczkę do Włoch.

BYĆ JAK LEONARDO DA VINCI – weźmiemy udział w inspirujących warsztatach artystycznych.

FIŃSKI PIĄTEK

PODRÓŻ DO LODOWEJ KRAINY – weźmiemy udział w ekscytujących warsztatach eksperymentalnych. Nasze „laboratorium” zamieni się w prawdziwą lodową krainę.

ART AND CRAFTS WORKSHOP - weźmiemy udział w ciekawych warsztatach plastycznych, podczas których stworzymy z różnych materiałów największe zabytki Finlandii, a następnie umieścimy je na mapie Europy.

TROPEM WÓŁCZYKIJA – zabawna gra terenowa, na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy!

FIŃSKIE ZABAWY KONKURENCYJNE – weźmiemy udział fińskiej konkurencji grania na niewidzialnej gitarze.

Podczas półkolonii zaplanowano konkursy z nagrodami!

• wyżywienie:
  • drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)
  • warsztaty: 5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30
  • świetlicę:​ możliwość pozostawania dzieci pod opieką od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy naszych półkolonii:

I Turnus 28.06 – 2.07.2021r.

Nasza atrakcyjna cena z wyżywieniem:
499zł / 5 dni
Rabat 10% dla drugiego dziecka w rodzinie (449zł / 5 dni).

Akceptujemy bony turystyczne.

Przykładowy program dnia:
  7.30 -  9.30 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci
  9.30 - 11.00 warsztaty plastyczne
11.00 - 11.10 przerwa śniadaniowa
11.10 - 12.10 warsztaty muzyczne/ eksperymentalne
12.10 - 12.40 zabawy i gry planszowe
12.40 - 13.10 przerwa obiadowa
13.10 - 14.30 zajęcia sportowe (konkursy)
14.30 - 16.15 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci

Uwaga! Minimalna liczba uczestników: 6 osób.
Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl
Liczba miejsc ograniczona!