Angielski for Kids

Angielski for Kids – Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za wcześnie! Angielski Kids to specjalnie przygotowany kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Celem zajęć jest nauczanie najmłodszych języka angielskiego według przygotowanego programu nauczania opartego na podręcznikach, a także poprzez gry i zabawy grupowe. Dzięki różnorodnym materiałom i zróżnicowaniu zadań, zajęcia  prowadzone przez naszych lektorów nigdy nie są nudne. Gry komunikacyjne, rysunki, łamigłówki, piosenki i quizy powodują, że nauka angielskiego staje się dla dzieci przyjemnością. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia z języka angielskiego do naszej szkoły. Zajęcia odbywają się 2 x (60 min) w tygodniu. Zadzwoń i umów dziecko na lekcje próbną!