Oferta zimowego obozu dla narciarzy

 

 

WINTER CAMP 2024 ZE SZKOŁĄ THE BEST!

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież już od 9 roku życia na niezapomnianą zimową przygodę z naszym super teamem THE BEST. 

 

Spędźmy razem pięć atrakcyjnych dni rozwijając nasze umiejętności komunikowania się po angielsku, a przy tym dobrze bawmy się na stokach narciarskich, na basenie, w jacuzzi, saunach, lodowisku, na kręglach, a także podróżując pociągiem. Dostępna też opcja programowa dla anty-narciarzy! 🙂

 

Jako organizator dokonamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci pozytywnie i na długo zapamiętały zimowe ferie z naszą szkołą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej. 

 

TERMIN OBOZU

 

14.02.2024 - 18.02.2024 r. (5 dni)

 

MIEJSCE OBOZU

 

Zagórze Śląskie – ta niewielka miejscowość znajduje  się w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w gminie Walim, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich w Dolinie Bystrzycy nad  jeziorem Bystrzyckim.

Zagórze Śląskie, to miejscowość z wielkim potencjałem i historią. Największą atrakcją okolicy jest Zamek Grodno, położony w Górach Czarnych, który został wzniesiony przez księcia świdnicko-jaworskiego, Bolka I. Zamek ten był kiedyś największym zamkiem na Śląsku, a jego malownicze położenie na górze i w pobliżu jeziora zachwyca turystów.

 

 

Widok na hotel Maria Antonina

WIEK UCZESTNIKÓW

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w trzech grupach o różnym poziomie zaawansowania.

 

ZAKWATEROWANIE

 

Hotel Maria Antonina w Zagórzu Śląskim 

Maria Antonina to nowoczesny hotel nad brzegiem jeziora Bystrzycko i sam w sobie stanowi atrakcję turystyczną. Klimatyczne pokoje hotelowe o wysokim standardzie wykończenia usytuowane są wzdłuż promenady z przepięknym centralnym widokiem na Jezioro Bystrzyckie. Budynek hotelu ma nowoczesną formę, ale inspirowany jest architekturą regionalną. W cenie pobytu w hotelu obozowicze skorzystają także z:

 • jacuzzi

 • sauny

 • groty solnej

 • kręgielni

 • a od stycznia 2024 dostępny ma być także basen.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w ręczniki i odrębne łazienki w bardzo wysokim standardzie wykończenia. 

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie

 • śniadania

 • obiad

 • kolacja 

Posiłki wydawane w bufecie szwedzkim (śniadania + kolacje), obiady podawane do stolika.

   

Widok na hotel Maria Antonina

 

DOJAZD

 

Zapewniamy dojazd pociągiem PKP ze stacji kolejowych w:

 • Szczecinie

 • Kostrzynie nad Odrą

 • Rzepinie

 • Zielonej Górze

 • Nowej Soli

 • Głogowie

 • Wrocławiu

 • lub we własnym zakresie z innych lokalizacji.

Dojazd z PKP do i z  Hotelu Maria Antonina zostanie zorganizowany autokarem lub busem.

 

PROGRAM JĘZYKOWY

 

 • Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech grupach na zróżnicowanych poziomach zaawansowania językowego.

 • Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

 • W ramach obozu zaplanowano 12 sześćdziesięcio minutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego nie licząc konwersacji w trakcie podróży i pobytu - to podobnie jak w ciągu dwumiesięcznego kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie pobytu na feriach czy wakacjach.

 • Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w krótkiej, indywidualnej sesji konwersacyjnej z naszymi zagranicznymi lektorami, a także konwersacjach w trakcie podróży.

 • Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim poprzez gry i zabawy językowe.

 • Pozostała codzienna komunikacja w czasie wolnym odbywać się będzie z sympatycznymi polskimi i zagranicznymi lektorami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

 • Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech lub czterech różnych grup obozowych odbędzie się na postawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.

 • Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

 

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

 

Atrakcyjna nauka języka angielskiego pod okiem polskich i zagranicznych  lektorów oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  

 

Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

 

 

 

WYCIECZKA DO ZAMKU GRODNO

 

Zamek Grodno położony jest w Zagórzu Śląskim na Górze Choina na wysokości 450m n.p.m. Zamek Grodno to ponad 700 lat historii. Początki średniowiecznej warowni w tym miejscu sięgają czasów Piastów Śląskich. Pod koniec XVI w. zamek został przebudowany na renesansową rezydencję.

Dziś Zamek Grodno jest jedną z najważniejszych i najlepiej zachowanych warowni na terenie Dolnego Śląska z niektórymi ocalałymi renesansowymi pomieszczeniami,

a widok rozciągający się z zamkowej wieży należy do jednych z najpiękniejszych w okolicy.

 

 

Zamek Grodno to nie tylko zwiedzanie ruin średniowiecznej warowni. Są tam również dodatkowe atrakcje takie jak Centrum Bio-edukacji Multimedialnej czyli świat nauki zaprezentowany w formie zabawnych i pouczających atrakcji dla każdej grupy wiekowej oraz Akwarium – CORT.
 

                     Do wyboru:  Shopping we Wrocławiu/Lodowisko/Aquapark              

 

  SHOPPING WE WROCŁAWIU

Mało co może konkurować z shoppingiem wśród młodzieży, więc po dniach  pełnych wrażeń. Czas przesiadki spędzimy w nowoczesnym centrum handlowym Wroclavia, które znajduje się w samym sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Wrocław Główny i jest zintegrowane ze znajdującym się na poziomie dwóch galerii, głównym dworcem autobusowym. Tam można poczuć urok wielkiego miasta!

 

FUN NA LODOWISKU 

Zima to typowy czas na sporty, które latem za bardzo się nie uprawia. Jazda na łyżwach to super fun, a przy okazji ćwiczymy naszą koordynację ruchową. Zapewnimy pomoc w przymierzaniu i doborze butów i oczywiście opiekę w czasie jazdy. 

Zimowisko z The Best w 2023

 

FUN W AQUAPARKU 

Odrobina sportu, relaksu i dobrej zabawy w aquaparku jest  doskonałą rozrywką! Atrakcje basenowe to najbardziej pożądane elementy w parkach wodnych, ponieważ wywołują dużo radości, zachęcają do zabawy i współpracy zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

 

NAUKA JAZDY NA NARTACH LUB DOSKONALENIE DOTYCHCZASOWYCH

UMIEJĘTNOŚCI

 

Chciałbyś w końcu spróbować swoich sił w jeździe na nartach lub na snowboardzie? Ciągle brakuje Ci odwagi? A może podczas ferii szukasz tylko okazji, aby znaleźć się na stoku?

Zaufaj profesjonalistom i wykorzystaj czas spędzony zimą w górach na naukę od zera lub na doskonaleniu nabytych już umiejętności na stoku. 

Oferta naszego zimowego obozu jest dla każdego! Dzięki współpracy ze Szkołą  Narciarsko-Snowboardową Ski Sowa zadbamy o tych, którzy po raz pierwszy będą próbować swoich sił w tym ekscytującym sporcie, a także zatroszczymy się o tych obozowiczów dla których jazda na nartach to bułka z masłem :) 

 

Dla ANTY NARCIARZY :) też mamy opcję bez nart

 

Zdjęcie z ostatniego zimowiska z The Best 2023:)

 

DODATKOWE OPŁATY DLA NARCIARZY

Kompleks Wyciągów Narciarskich Górnik 

 

8-9h jazdy na nartach (650 zł -1000 zł) 

Za jazdę na nartach obozowicze płacą dodatkowo. Szacunkowo cena za jazdę na nartach włącznie z wypożyczaniem sprzętu na planowane 9h jazdy na nartach waha się od 650 PLN (sam sprzęt plus karnety bez nauki jazdy) do 1000 PLN (sprzęt, karnety i do 10h instruktażu w grupie).

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ośrodka narciarskiego Górnik, gdzie czekają na nas cztery wyciągi i atrakcyjne trasy zjazdowe, które znajdują się tuż przy górze Sokół oraz na przełęczy Sokolej. Tam też znajdują się dwie wypożyczalnie sprzętu. Więcej info: https://www.nartyrzeczka.com/

Oferujemy pomoc w zakupie karnetów, wypożyczenia sprzętu, organizacji instruktażu, a także opieki na stokach bez dodatkowych opłat.

Osoby niezainteresowane jazdą na nartach zapraszamy do zjazdów na sankach, ślizgach  lub na do pobytu w jacuzzi, saunie czy też grocie solnej. 


CENA OBOZU: 1850 zł + (650 zł - 1000 zł dodatkowo za jazdę na nartach)

Możliwość płatności w ratach:

 

650 zł do 30.12.2023r.

650 zł do 15.01.2024r.

550 zł do 10.02.2024r.

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka angielskiego pod nadzorem zagranicznych lektorów

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki dziennie),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Zagórza Śląskiego oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

CENA NIE OBEJMUJE: 

·  jazdy na nartach 

· opcji: zakupów / Aqua Park 2h we Wrocławiu/ lodowisko 1,5h we Wrocławiu w drodze powrotnej

 

UWAGA!

1.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany punktów programu w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych. 

2.    Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu w przypadku innych - nieprzewidzianych, niesprzyjających okoliczności.

3.    Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu najpóźniej do 31.01.2024  w przypadku nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób lub w przypadku wprowadzenia przez władze Polski ograniczeń epidemiologicznych uniemożliwiających zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W tym przypadku wszystkie wpłacone zaliczki na poczet obozu zostaną zwrócone.

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

 

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

Zapisy: biuro@szkolathebest.pl lub pod numerem telefonu: 0048/ 698 364 523

 

 

Script logo