2017 - Władysławowo

LATO 2017

WAKACYJNY OBÓZ JĘZYKOWY Z NATIVE SPEAKEREM WE WŁADYSŁAWOWIE!

 

 

 

 

Już po raz trzeci jako Szkoła Języków Obcych The Best organizujemy obóz językowy i wierzymy, iż będzie on równie udany jak te organizowane w ubiegłych latach. (Zapraszamy do obejrzenia video podsumowujące obóz 2015 oraz obóz 2016) Tym razem z Tatr przeniesiemy nad malownicze krajobrazy słonecznego morza, gdzie komfortowe zakwaterowanie, liczne wycieczki i atrakcje, a do tego 35 godzin niezwykle atrakcyjnej, interaktywnej nauki języka angielskiego pod okiem sympatycznych native speakerów oraz dużo dobrej zabawy sprawią, iż na długo Państwa dzieci zapamiętają wakacje z naszą szkołą.

   

zdjęcia pochodzą ze strony wladyslawowo.pl

 

MIEJSCE OBOZU

 

WŁADYSŁAWOWO - nadbałtycki kurort leżący w województwie pomorskim, na północnym krańcu Polski, u podnóża Mierzei Helskiej. Należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych wczasowisk na Polskim wybrzeżu.

 

 

 

WIEK UCZESTNIKÓW

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w 3 grupach o różnym poziomie zaawansowania.

 

TERMIN OBOZU

24.07.2017 - 03.08.2017 r. (10 dni)

 

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek wczasowy „Martusia” we Władysławowie to komfortowy kompleks wypoczynkowy posiadający poza miejscami noclegowymi bogatą bazę wypoczynkową.

Na jego terenie do dyspozycji obozowiczów oddane zostaną:

·         sale dydaktyczne

·         boiska do siatkówki, koszykówki, huśtawki, stół do bilardu, ping-pong,

·         miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w odrębne łazienki oraz TV.

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania oraz kolacje w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowe obiady + deser)

W pobliżu ośrodka znajduje się ogólnodostępne boisko do gry Orlik. Odległość od plaży 1500 m.

 

DOJAZD

Zapewniamy dojazd autokarem z:

·         Kostrzyna nad Odrą,

·         Gorzowa Wielkopolskiego

·         Poznania,

·         Bydgoszczy

 

 

PROGRAM JĘZYKOWY

 

·         Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech grupach warsztatowych z anglojęzycznymi i polskimi nauczycielami.

·         Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

·         W ramach obozu zaplanowano 35 sześćdziesięciominutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego - to podobnie jak w ciągu całego semestru kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie wakacji.

·         Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim poprzez rozwijające umiejętność i gotowość mówienia gry i zabawy językowe.

·         Udział w każdej atrakcji obozowej związane będzie z wykonaniem zadań językowych rozwijających umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

·         Pozostała codzienna komunikacja odbywać się będzie z młodymi i sympatycznymi native speakerami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

·         Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech różnych grup obozowych odbędzie się na postawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.

·         Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

   

 

 

 

 

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

 

Atrakcyjna nauka języka angielskiego pod okiem native speakerów oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty i atrakcyjny program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

Wycieczka na Hel

Podróż pociągiem na najdalszy zakątek Polski – Hel oraz powrót statkiem obejmuje zwiedzanie słynnego na skalę Europy - Cypla Helskiego, Latarni Morskiej oraz Fokarium, a także umożliwi obozowiczom podziwianie pięknych widoków. Poza zwiedzaniem obozowicze będą mieli możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych oraz z innych atrakcji półwyspu.

 

 

ZWIEDZANIE STARÓWKI GDAŃSKIEJ ORAZ WESTERPLATTE

Wycieczka do Gdańska obejmuje zwiedzanie Starego Miasta, a także rejs widokowy statkiem na półwysep Westerplatte. Rejs po Motławie w pirackim towarzystwie umożliwi naszym dzieciom   zobaczenie najpiękniejszych zakątków Gdańska z zupełnie innej perspektywy. Na pokładzie przewodnik opowie nam najciekawsze historie związane z Gdańskimi zabytkami. Poza tym uczestnicy będą mieli także możliwość umilić sobie rejs korzystając z baru, w którym kelnerzy serwują pyszne przekąski i napoje.

 

WIZYTA W CENTRUM NAUKI EKSPERYMENT

Zwiedzanie Centrum Nauki Eksperyment to atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu łącząca naukę ze świetną zabawą. To miejsce, które rozbudza ciekawość świata zarówno u dzieci jak i młodzieży. Znajdujące się w Centrum Interesujące, interaktywne stanowiska umożliwią naszym dzieciom przenieść się w niezwykły świat eksperymentów umożliwiając przy tym poznanie i zrozumienie zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie.

 

MALBORK

Podczas zwiedzania zamku w Malborku największej cegielnianej budowli na świecie, siedziby mistrzów Zakonu Krzyżackiego uczestnicy obozu będą mieli możliwość przenieść się w czasy średniowiecza oglądając zabytki i eksponaty z XIII wieku.

 

A PONADTO:

LASEROWY PAINTBALL

Laserowy Paintball to świetna zespołowa gra, w której rządzą adrenalina, emocje i dobra zabawa. Ten rodzaj rozrywki to doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, błyskotliwość oraz analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Podczas gry każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt – laserową broń oraz specjalne kamizelki. Rozgrywka odbywać się będzie na specjalnie do tego przystosowanym terenie, na którym znajdują się różne przeszkody. Uczestnicy obozu językowego będą ze sobą rywalizować zespołowo o miano LIDERA.

 

ESCAPE GAME

Real Life Escape Game to świetny rodzaj zespołowej gry przygodowej odbywającej się w specjalnie urządzonym do tego celu pokoju pełnym zagadek. Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy  6-osobowe i będą mieli za zadanie w ciągu 60 minut zmierzyć się z serią logicznych zagadek w języku angielskim, których rozwiązanie pozwoli im uwolnić się z zamkniętego zagadkowego pokoju. Aby rozwiązać zagadkę uczestnicy gry będą musieli: odnajdować ukryte pomieszczenia, otwierać tajne kryjówki, uruchamiać różnego typu urządzenia oraz współdziałać jako zgrany zespół. Wszystkie powyższe czynności są powiązane ze sobą i doprowadzą uczestników gry ku finałowi zabawy, jakim jest zakończona sukcesem ucieczka z zamkniętego pokoju.

 

WYCIECZKA DO PARKU PRZYGÓD

Wycieczka do Gdyńskiego Adventure Park – największego parku przygody w Polsce, gdzie uczestnicy obozu zostaną podzieleni na kilka grup, a ich zadaniem będzie wspólnymi siłami pod okiem instruktora pokonać szlak wykonując kilkanaście przygodowych zadań. Każde zadanie posiada myśl przewodnią, którą uczestnicy, w trakcie jego wykonywania, odnajdują. Zadania nastawione są na: dobrą komunikację, współpracę, wyłonienie i rolę lidera, odpowiedzialność.

 

Przykładowe zadania:

Tratwa – w wyniku „przymusowej ewakuacji z pokładu” grupa musi zmieścić i utrzymać się na niewielkiej drewnianej tratwie…

Fabryka – po dotarciu na ląd grupa wpada w ręce niegościnnych tubylców i zostaje wcielona jako kolejne ogniwa w produkcji… złamanie odwiecznej tajemnicy przyniesie wolność…

Bagno – niestety fabryka otoczona jest bagnami, do wydostania się przydatne okażą się narty…

Sieć – poruszająca się po nieznanym lądzie grupa trafia w sieć pajęczą, wydostanie z niej okaże się niełatwe…

Oślepieni – niestety działanie jadu pająka wywołuje czasową utratę wzroku, kilku „ocalałych” członków grupy ma za zadanie przeprowadzić pozostałych w bezpieczne miejsce…

Trucizna – na drodze grupy staje tubylcza pułapka – trująca ciecz, którą niełatwo będzie zneutralizować…

SOS – zespół próbuje wykonać magiczne znaki za pomocą sygnalizacyjnej liny. Czy pomogą one powrócić do cywilizacji?

 

GOKARTY

Wszystkim pasjonatom motoryzacji proponujemy emocjonujące przejazdy nowoczesnymi gokartami po specjalnym dostosowanym do jazdy torze kartingowym.

 

 

I TO NIE WSZYSTKO…

W ramach pobytu w domu wczasowym „Martusia” dla obozowiczów zorganizowane zostaną:

  • wyścigi samochodami
  • dyskoteka
  • wieczór z kaszubskim gawędziarzem, który przybliży uczestnikom obozu życie na Kaszubach
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • godzinne zajęcia tańca „Zumby”

 

Cena: 1820 zł

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         opiekę ratownika WOPR podczas kąpieli w morzu

·         naukę języka angielskiego pod okiem anglojęzycznych i polskich nauczycieli,

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki + deser),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Władysławowa oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

Możliwość płatności w ratach:

- 500 zł przy zapisie uczestnika

- druga rata w wysokości 400 zł do 30.04.2017 r.

- trzecia rata w wysokości 400 zł do 31.05.2017 r.

- czwarta rata w wysokości 520 zł do 30.06.2017 r.

 

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

 

Nie wiesz jeszcze czy wybrać naszą ofertę obozu językowego?

Obejrzyj fotorelację z naszego obozu z 2015 roku oraz wyniki ankiety oceniającej nasz obóz!

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisy prosimy kierować pod numerem telefonu: 698 364 523 lub 695 827 211 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl

 

Zródło fotografi:

1) zasoby własne

2) http://wladyslawowo.pl/

3) https://pl.wikipedia.org/

 

 

Script logo