j. włoski

LATO 2018

 

WAKACYJNY OBÓZ JĘZYKOWY Z NATIVE SPEAKEREM W LĄDKU ZDROJU !

 

Już po raz czwarty jako Szkoła Języków Obcych The Best organizujemy obóz językowy i wierzymy, iż będzie on równie udany jak te organizowane w ubiegłych latach. (Zapraszamy do obejrzenia video podsumowujące obóz 2015 oraz obóz 2016) Tym razem zapraszamy dzieci i młodzież na spędzenie jedenastu atrakcyjnych, pełnych przygód dni w Lądku Zdroju na Ziemi Kłodzkiej. Na obozowiczów czekają tam liczne wycieczki i atrakcje, komfortowe zakwaterowanie, 35 godzin niezwykle atrakcyjnej, interaktywnej nauki języka włoskiego pod okiem sympatycznych native speakerów oraz dużo dobrej zabawy.  Jako organizator dokonamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci na długo zapamiętały wakacje z naszą szkołą.

 

MIEJSCE OBOZU

Lądek Zdrój na Ziemi Kłodzkiej- miasto w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Złotych, zaliczany jest do najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce.  Kotlina Kłodzka to niezwykle atrakcyjny rejon turystyczny w Polsce. Znajduje się tam wiele szlaków górskich o różnym stopniu trudności, liczne tajemnicze jaskinie, malownicze wodospady oraz wiele ciekawych atrakcji jakich nie znajdziemy w innych rejonach Polski.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat.

TERMIN OBOZU

10.07.2018 - 20.07.2018 r. (11 dni)

 

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek wczasowy „Melafir” w Lądku Zdroju to komfortowy kompleks wypoczynkowy posiadający poza miejscami noclegowymi bogatą bazę wypoczynkową.

Na jego terenie do dyspozycji obozowiczów oddane zostaną:

·         sale dydaktyczne

·         boiska do siatkówki, piłki nożnej, stół do bilarda, ping-pong,

·         miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w odrębne łazienki oraz TV.

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania oraz kolacje w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowe obiady + deser)

 

W pobliżu ośrodka znajduje się ogólnodostępny, miejski odkryty basen ze zjeżdżalnią oraz boiskiem do gry w siatkówkę plażową.

 

DOJAZD

Zapewniamy dojazd autokarem z:

·         Kostrzyna nad Odrą,

·         Gorzowa Wielkopolskiego

·         Zielonej Góry,

·         Wrocławia

W zależności od liczby zgłoszeń uczestników obozu z innych rejonów Polski zaproponujemy możliwość dojazdu na obóz z innych miast: Bydgoszcz/Poznań/Łódź.

 

PROGRAM JĘZYKOWY

·         Program intensywnej nauki odbywać się będzie z włoskim nauczycielem (native speakerem)

·         Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.

·         W ramach obozu zaplanowano 35 sześćdziesięciominutowych godzin samych zajęć z języka włoskiego - to podobnie jak w ciągu całego semestru kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie wakacji.

·         Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w indywidualnej sesji z native speakerem.

·         Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku włoskim poprzez rozwijające umiejętność i gotowość mówienia gry i zabawy językowe.

·         Udział w każdej atrakcji obozowej związane będzie z wykonaniem zadań językowych zwiększających zasób słownictwa.

·         Pozostała codzienna komunikacja odbywać się będzie z młodymi i sympatycznymi native speakerami w języku włoskim i angielskim– to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!

·         W ramach obozu zaplanowano 2 godzinny kurs podstaw języka hiszpańskiego z native speakerami

·         Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

Atrakcyjna nauka języka włoskiego pod okiem native speakerów oraz stworzenie włoskojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty i atrakcyjny program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

WYCIECZKA NA SZCZELINIEC WIELKI

Szczeliniec Wielki jest najwyższym szczytem Gór Stołowych i wspaniałym puntem widokowym z którego można podziwiać teren całej Ziemi Kłodzkiej. Jego wierzchołek to ogromny, powstały w naturalny sposób labirynt z uformowanych form skalnych o wymyślnych kształtach m.in takich jak „Wielbłąd’, ‘Słoń”, ‘Wiewiórka”,  Jest to największa góra w Europie zbudowana z niesfałdowanego piaskowca.

BŁĘDNE SKAŁY

To niezwykle tajemnicza trasa turystyczna, obejmuje zwiedzanie skalnego labiryntu, pełnego wąskich szczelin, tuneli, zaułków i kamiennych wąwozów. Budujące labirynt skały przybierają formy gigantycznych maczug, grzybów i baszt. To urokliwe miejsce zostało wykorzystane do nakręcenia scen do słynnego filmu brytyjsko-amerykańskiej produkcji ”Opowieści z Narni: Książę Kaspilan”.

 

WYCIECZKA DO PRAGI

 

ZWIEDZANIE STAREGO MIASTA

Starówka jest najczęściej odwiedzanym miejscem w Pradze. Znajdują się tam liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Zwiedzanie starówki obejmuje zwiedzanie mi.in Ratuszu na Rynku Starego Miasta, zegara astronomicznego, Mostu Karola oraz wiele innych interesujących zabytków.

 

REJS PO WEŁTAWIE

Godzinny rejs widokowy po Wełtawie umożliwi uczestnikom obozu podziwiać najpiękniejsze zakątki Pragi z zupełnie innej perspektywy. Na pokładzie przewodnik opowie nam najciekawsze historie związane z praskimi zabytkami.   Uczestnicy będą mieli także możliwość umilić sobie rejs korzystając z baru, w którym prascy kelnerzy serwują pyszne przekąski i napoje.

LASER GAME

Laserowy Paintball to zupełnie bezpieczna zespołowa gra, w której rządzą adrenalina, emocje i dobra zabawa. Ten rodzaj rozrywki to doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, błyskotliwość oraz analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Podczas gry każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt – laserową broń oraz specjalne kamizelki. Rozgrywka odbywać się będzie w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu – laserowym labiryncie, na terenie, którego znajdują się różne przeszkody. Uczestnicy obozu będą ze sobą rywalizować zespołowo o miano LIDERA.

ESPAPE GAME IN ENGLISH

Real Life Escape Game to świetny rodzaj zespołowej gry przygodowej odbywającej się w specjalnie urządzonym do tego celu pokoju pełnym zagadek. Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy  6-osobowe i będą mieli za zadanie w ciągu 60 minut rozwiązać serię logicznych zagadek, których rozwiązanie pozwoli im uwolnić się z zamkniętego zagadkowego pokoju. Aby rozwiązać zagadkę uczestnicy gry będą musieli: odnajdować ukryte pomieszczenia, otwierać tajne kryjówki, uruchamiać różnego typu urządzenia oraz współdziałać jako zgrany zespół. Wszystkie powyższe czynności są powiązane ze sobą i doprowadzą uczestników gry ku finałowi zabawy jakim jest zakończona sukcesem ucieczka z zamkniętego pokoju.


WYCIECZKA DO KOPALNI ZŁOTA W ZŁOTYM STOKU

Kopalnia Złota to jedna z największych atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej. Dla naszych obozowiczów oferujemy zwiedzanie Kopalni Złota z fabułą – forma gry ze scenariuszem mającą na celu zwiedzanie poprzez wspólna zabawę i współdziałanie.  Podczas zwiedzania uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, wśród których zostanie wybrany lider i skarbnik. Wyposażona w mapę i sakiewkę grupa wyrusza w niezwykłą pogoń za złotem. Zwycięża ta grupa, która jako pierwsza odnajdzie wszystkie skarby. Na zakończenie zwiedzania, każdy obozowicz będzie miał możliwość wykonać samodzielnie pamiątkowy dukat oraz otrzyma Certyfikat Zdobywcy Kopalni Złota. Dla zwycięskiej drużyny przewidziano upominek.

ZWIEDZANIE JASKINI RADOCHOWSKIEJ

Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Niezwykle wąskie szczeliny oraz korytarze pozwolą naszym obozowiczom poczuć smak prawdziwej przygody.

 

RAFTING PO PRZEŁOMIE BARDZKIM

Rafting po Przełomie Bardzkim to bezpieczna wyprawa pontonowa po Nysie Kłodzkiej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.  Uczestnicy obozu wyposażeni w kamizelki ochronne oraz odpowiedni sprzęt popłyną pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi pięknym lasem, który od stuleci porasta zbocza Gór Bardzkich. Spływ pontonowy dostarczy uczestnikom obozu maksimum adrenaliny oraz mnóstwo dobrej zabawy.

 

PARK ROZRYWKI W KUDOWIE ZDROJU

Niezapomniana zabawa w parku rozrywki.  Na uczestników czekają tam liczne wyzwania i przygody takie jak:

  • park liniowy z licznymi kładkami i mostami wraz ze zjazdem w beczce śmiechu,
  • kule Zorbing
  • strzelnica paintball
  • gokarty
  • trampoliny
  • kule wodne

 

CENA OBOZU: 1889 zł

Możliwość płatności w ratach:

·         500 zł przy zapisie uczestnika

·         300 zł do 30.02.2018r.

·         300 zł do 30.03.2018r.

·         300 zł do 30.04.2018r.

·         300 zł do 31.05.2018r.

·         189 zł do 30.06.2018r,

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka włoskiego pod okiem włoskojęzycznych nauczycieli

·         podstawowy kurs języka hiszpańskiego

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki + deser),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Lądka Zdrój oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - Certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki

 

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

Nie wiesz jeszcze czy wybrać naszą ofertę obozu językowego?

Obejrzyj fotorelację z naszego obozu z 2015 roku oraz wyniki ankiety oceniającej nasz obóz!

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisy prosimy kierować pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl

 

 

Script logo